Зворотній бік Інтернету

      “Безпека дітей в інтернеті”, “Мережа як стиль життя”. Сьогодні, 24.03.21 був проведений урок-практикум “Зворотній бік Інтернету” з учнями 6-го класу. Мета цього тренінгу розширити й поглиблити знання про безпечний Інтернет, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навички, пам’ять, виховувати повагу одне до одного та етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів. 

 

Сьогодні старшокласник – завтра студент

    Учні 10-х та 11-х класів Маршинецького НВК разом із класними керівниками Кошман І.А. та Лупу О.О приєдналися до конференції в GOOGlE Meet «Інформація, сучасні тенденції розвитку цифрових технології», яку підготував спеціаліст координатор з профорієнтаційної роботи ЧНУ Ю.Федьковича, І. В. Фесів. Під час проведення заходу старшокласники переглянули відео та дізналися, як побудувати успішну кар'єру, спілкувалися щодо вибору майбутньої професії.

Детальніше...

Засідання Команди психолого-педагогічного супроводу

Засідання Команди психолого-педагогічного супроводу.
  Сьогодні 16 грудня відбулося засідання Команди психолого-педагогічного супроводу в онлайн-режимі (платформа ZOOM).
Підведено підсумки за І семестр 2020/2021 нр, обговорення результатів засвоєння навчальної програми та корекційно-розвивальної роботи з учнями з особливими освітніми потребами. Моніторинг стану розвитку учнів та його навчальних досягнень.

Детальніше...

Правила безпечної поведінки

     Проведено заняття з елементами тренінгу "Запобігання насильства серед учнів. Правила безпечної поведінки" у 2-Бкласі. Щоб зробити світ кращим, а людей добрішими, треба починати з себе. Учням було запропоновано ситуації, які треба було вирішити без вживання насильства, також ми вивчали слова ввічливості, переглянули мультфільми: " Світ без насильства" ,"Нові горизонти", Плутанина" та аналізували ситуації, які впливають на наш настрій.

Детальніше...

Заховай тваринку

    Заняття з елементами тренінгу з учнями 2-А класу на тему: "Подорож у країну добрих справ". Учні переглянули мультфільм "Подарунок" та грали у дидактичну гру "Заховай тваринку", де психолог та класний керівник показували дітям картки, та запропонували розглянути в яких фігурах зображені тварини та птахи, та заховати їх геометричною фігурою.

Детальніше...

Ми різні - ми рівні

  В рамках тижня толерантності та інклюзії проведено тренінг "Ми різні - ми рівні". Організувували тренінг асистент вчителя - Ворнік М.Г та практичний психолог – Лупу О.О. Учні 6-го класу зробили сердечко власно- руч «серце друга» і написали свої побажання. Учні переглянули мультфільм «Подарунок», обговорювали , розігрували життєві ситуації про добро та милосердя.
  Спостерігаючи за усмішками дітей, За їхніми щасливими очима, за радісними обличчями, вже вкотре стало зрозуміло, що навчання й виховання в інклюзивних класах дає всім найголовніше – розуміння того, що всі діти різні, але права й бажання в них одинакові – бути щасливими!

Детальніше...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

     Другого грудня у Маршинецькому НВК для учнів 10-11класів провели онлайн – зустріч з представниками медичного коледжу, присвячену Всеукраїнському Дню боротьби зі СНІДом .
  Зустріч організували психолог - Лупу О.О. та класний керівник - Кошман І.А.. На захід були запрошені Плачінта І.М. та студент ІІІ курсу Чернобой Дмитро «Лікувальна справа». Дискусія була проведена на платформі ZOOM. Представники медичного коледжу ознайомили учнів з основними питаннями інфекції. Під час зустрічі учні переглянули короткі відеоматеріали про ВІЛ.

Детальніше...

Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля?

З учнями 11-го класу була проведена дискусія на тему : "Чи можуть інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля?". Дискусія щодо теми насильства пройшла через ZOOM. Учні 11-го класу разом з класним керивником Кошман І.А. та психологом Лупу О.О.активно висловлювали свої думки.

Детальніше...

 

Річний план