Шановні діти, батьки, вчителі!

    В структурі закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської об'єднаних територіальних громад з 23 по 29 березня 2020 року заплановані весняні канікули. 
  Оскільки структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною, то канікули будуть проведені в умовах карантину. 
Шановні батьки! В цей період діти не будуть отримувати дистанційних завдань. Разом з тим, просимо  дітей повторювати той матеріал, який вже отримали. 
Шановні учні 11-х класів! Сподіваємось, що за період канікул ви, все ж таки, будете переглядати прямі трансляції відеоуроків на каналах "Рада", " Чернівецькій    промінь", "Київ"  та займатись самостійно,  з метою якісної підготовки до ЗНО.  Ви завжди зможете отримати консультацію від ваших вчителів в телефонному режимі.
Шановні вчителі! Протягом тижня ви маєте час для самоосвіти. Використайте його з користю для себе. 
                          Зберігайте спокій!
                                      Бережіть себе і своїх рідних!
З повагою,
  Відділ освіти апарату виконавчого 
                                    комітету Новоселицької міської ради.

Методичні поради щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО Чернівецької області під час карантину

У зв’язку із призупинення навчання у закладах освіти Чернівецької області, рекомендуємо адміністраціям установ прийняти рішення не переривати навчання під час карантину, а використовувати можливості дистанційної освіти. Адже закрита на карантин школа ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Дистанційне навчання та вміло організована самостійна робота учнів повинна здійснюватися завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку, освітніх он-лайн платформ.

Детальніше...

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З МАТЕМАТИКИ ПІД ЧАС ЗАПРОВАДЖЕННІ КАРАНТИНУ

З метою забезпечення навчання математики для кожного школяра під час карантину, головне завдання вчителя - допомогти учням самостійно опановувати математику вдома та ефективно покращувати їх результати.

При цьому рекомендуємо максимально підключити дистанційне навчання,  використовуючи як існуючі загальні онлайн-платформи,  так і власні веб-ресурси чи веб-ресурс  закладу, організовуючи індивідуальні консультації за допомогою відеозв'язку (чату), вайбер-навчання від учителя, чи регіонального учителя ОТГ, району, міста; блог-навчання; он-лайн навчання малими групами тощо.

Детальніше...

 

Річний план