В період з 11 по 16 листопада у Маршинецького НВК було проведено тиждень інклюзивної освіти під гаслом «Людина, душа, всесвіт»... У понеділок 11 листопада діти переглянули відеоматеріали про людей з особливими потребами та проведена інформаційна хвилинка на тему «Кожна людина - унікальна і неповторна особистіст

Вівторок 12 листопада для учнів 1-х класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Людина – індивід, всі разом - колектив», на яких діти дійшли висновку, що разом виконувати роботу і швидше, і легше за допомогою гри. З дітьми була проведена година спілкування «Злодій і маска», де діти познайомилися з казкою та обговорили поведінку головних героїв.

У середу 14 листопада діти переглянули мультфільм «Тамара» та «Про Діму», що дали зрозуміти дітям, що інколи треба поступитися своїм бажанням заради потреб інших дітей. Учні намалювали малюнок в підтримку дітей з особливими потребами, краще розуміти один одного, поважати думку інших, прощати, любити.

Четвер 15 листопада проводили корекційні вправи з учнями 5-го класу. Вправа ,,Улюблений герой». Мета: практикувати дитину у співвідношенні рухів зі словами.

Вправа «Опануй себе». Мета: профілактика агресивності.

Пятниц'я 15 листопада проводили захід в 1-му класі на тему «Діти сонця» Німецький поет Г. Гайне сказав: «Кожна людина - це неповторний світ». Якщо взяти пригорщу піску та добре роздивитися її під мікроскопом, то виявиться, що немає жодної піщинки, схожої на іншу. Краплини дощу, які на перший погляд повинні бути схожими, при детальному вивченні виявляються зовсім різними. І так можна перелічити все живе й неживе на землі, від сніжинок до зебр, від листка на дереві до квітки, від комахи до слона і, нарешті, до людини. Все це унікальний витвір природи. Саме так, ми-унікальний витвір. Ми різні: ми по-різному сприймаємо обставини життя, по-різному на них реагуємо. Ми можемо бути адекватними та неадекватними, красивими та некрасивими, розумними й не дуже. Мета вправи показати на практиці, що всі люди є рівні й водночас унікальні.