Поруч з ветеранами стою,

Наче клятву пам'яті даю.

Ветерани в світлій сивині.

А на грудях сяють ордени.

Пам'ять серця… Пам'ять сивини…Пам'ять тих навіки!

4 травня 2017 року учні 7-А класу Маршинецького НВК разом з класним керівником Паскар Т.Т, з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідали учасника та ветерана ІІ світової війни Георгія Гавриловича Попеску.
  Вже в котрий раз, з великою повагою учні навідали ветерана, привітали зі святом, вручили квіти та наголосили «Низький уклін Вам за Перемогу і післявоєнне відродження країни. Безсмертний Ваш подвиг навіки залишиться в пам’яті нащадків як надихаючий зразок стійкості і мужності».
  Кожен з учнів намагався запам’ятатися чимось, бажаючи Гергію Гавриловичу, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Підготувала класний керівник 7-А класу Паскар Т.Т.