Незабаром кожна українська сім’я почне готуватися до Великодня. Великдень – свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня,його тепло та любов.
  Учителі, учні ,батьки Маршинецького НВК долучилися до акції «Великодній кошик солдатам АТО». Мета акції – зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Байдужих не було.Поклали у кошик: консерви, крупи, цукор, печиво,чай, каву, солодощі, шкарпетки, сірники, засоби особистої гігієни тощо. А також учні написали листи з Великодніми привітанням для солдатів АТО.
  Кошик був переданий, учаснику АТО с.Маршинці - Придолобу Едуарду Валерійовичу.
    Педагогічний та учнівський коллектив НВК бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров’я та перемоги! Миру, злагоди неньці Україні!  8.2