«Спорт- здоров`я, сила духу і краса» - під таким гаслом розпочався Олімпійський тиждень в Маршинецькому НВК.

З метою пропагування фізичного виховання як компонента усебічного гармонійного розвитку особистості було організовано ряд заходів вчителями фізичної культури.

Кожен ранок починався із бадьорої зарядки. Футбольний турнір відбувся між учнями 5-7 класів та 8- 11 класів. Також для цієї вікової категорії були організовані змагання для дівчат - стрибки через скакалку та для хлопців – підтягування на перекладині.

Для молодших школярів проводились естафети «Веселі старти». Це традиційний вид змагань для учнів 3-5 класів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій .

Виставка стінгазет учнів 7-10 класів, була присвячена здобуткам українських спортсменів на Олімпійських іграх. Також під час Олімпійського уроку учні дізнались про історію олімпійських ігор та про успіхи спортсменки з нашого села   Наталії Лупу.

Олімпійський тиждень був насичений цікавими масовими заходами для усіх вікових категорій школярів завдяки вчителям фізичної культури.

Під час закриття Олімпійського тижня були нагороджені кращі спортсмени Маршинецького НВК. Вітаємо переможців та бажаємо всім нашим учням здоров`я та нових спортивних досягнень!