3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в НВК були проведені наступні заходи:

•  Тематична лінійка «День Гідності і Свободи – крок у Європу».
  •  Уроки мужності,присвячені доленосним подіям для України – Помаранчевій революції та Революції Гідності та Свободи на тему: «За мир в Україні, за гідність кожної людини».
  •  Провести інформаційні години на тему: «Революційні події в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках. Як це відбувалось».
  •  Провести коментований перегляд відеороликів про події на Майдані під час Революції гідності, АТО, документальних фільмів: «Добровольці Божої чоти», «Майдан», «Зима, що нас змінила» та ін.
  •  Організувати виставки учнівських творів, малюнків, плакатів на теми: «Вічна слава і пам'ять героям», «Нас надихають подвиги героїв», «Діти України за мир».
     поетичні читання, книжкові тематичні виставки літератури революційних події в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках.