14 лютого -Міжнародний день дарування книг📚.
  Адже книга – один із найцінніших винаходів людства☝️, вона сіє правду, добро, любов❣️; вона дасть нам відповіді на всі запитання❓ і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя😊 народу, заради самих себе і своїх рідних👨‍👩‍👧‍👦. Сьогодні без книги📕 ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі👶🏼, і для школяра👦, і для зрілої👵, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть☝️: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг📚, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
  З цією нагодою  у Маршинецькому ліцеї проводиться акція "Подаруй бібліотеці книгу".
  Якщо ви маєте вдома книги, які  вже прочитали - ПОДАРУЙТЕ  СУЧАСНІ КНИГИ ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ!!!

Учні 4-Б класу вже долучилися до акції.
Тим самим доповнивши шкільний BookCrossing✅