16 березня учні Маршинецького НВК взяли участь у районному конкурсі ”Чисті роси”, у двох номінаціях, театральне та літературне мистецтво.
  Глядачі та високоповажне журі мали можливість переконатись ще раз, що поклоніння яке підростає творче.
  Наш НВК в цьому році показали:

• Гумористичну сценку «Турагенство Баби-Яги» у номінації театральне мистецтво, у виконанні учня 3-Б класу Гульпак Василь та учениці 4-Б класу Єнакій Ірини, які здобули ІІ місце в районі.
  • Вірш: «Моя Україна. Люблю її. Крапка», номінація літературне мистецтво, у виконанні учениці 4-Б класу Нігаєси Еліни, яка здобула ІІІ місце в районі.

А також маємо за честь представити район, на обласному етапі конкурсу «Чисті роси» - 29 березня у номінації літературне мистецтво.
    Особлива подяка батькам учнів, які допомагали та підтримували напередодні та під час конкурсу. Педагогу – організатору Паскар Тетяні Теодорівні за підготовку учасників до конкурсу.

4.2

4.34.4