У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

 

Детальніше...

Вітаю вас із Всесвітнім днем вчителя!

Вітаємо всіх освітян зі святом!

  Вітаємо вас із Всесвітнім днем вчителя! Бажаємо терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас в трикратному розмірі, щоб ваші серця завжди билися в унісон з покликанням. Нехай буде винагороджена ваша праця гідно.

  Вчитель — благородна професія, адже саме вчителі виховують і приводять у дорослий світ людей, які ще вчора були малюками.

  Дякуємо вам за знання, терпіння, вміння слухати і вчасно подавати руку допомоги, за підказки і життєву спрямованість. Щастя вам, розвитку і добра!  

З повагою адміністрація закладу

Детальніше...

" День вишиванки "автор - Надія Красоткіна. Читає вірш учень 6-го класу Українець Флорін-Мирослав Юрійович.

 

    Найщиріші вітання з Днем вишиванки! Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

 

 

Сьогодні — 35-а річниця Чорнобильської катастрофи

    26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

Детальніше...

Буковинське Віче

В цьому році виповнюється 102 роки з дня визначної історичної події в житті буковинців - Буковинського народного віча в Чернівцях 3 листопада 1918р. Його учасники прийняли доленосне рішення про входження Північної Буковини до складу Західноукраїнської держави й заявили про своє прагнення об'єднатися з Великою Україною.
    Це була найвизначніша подія ХХ століття в житті української громади нашого краю.
Серед організаторів Буковинського віча був учений-філолог, історик, громадський діяч , викладач Чернівецького університету - Степан Смаль – Стоцький. Він народився 9 січня 1859 року в Галичині , у селянській сім’ї. Навчався в школах Радехова та Львова, Львівській академічній та Другій львівській гімназіях.
В 1878 році Степан стає студентом філософського факультету Чернівецького університету, де успішно навчається, а також бере жваву участь у студентському житті, очолює товариство «Союз» в якому організовує хор,«що піснею розбуджувало приспале національне життя на Буковині».
У 1885 повертається до Чернівців і стає завідувачем кафедри української мови і літератури в університеті. Степан Смаль-Стоцький, крім наукової та викладацької роботи, займав стійку громадянську позицію: був депутатом Буковинського сейму (1892-1912), заступником крайового маршалка Буковини (1904-1912), депутатом австрійського парламенту (1911-1918).

Детальніше...

 

Річний план